SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA

Predstavitev Srednje šole tehniških strok Šiška

  

Spoštovani bodoči dijaki in njihovi starši,

ker je letošnje leto prav posebno in se na različne načine soočamo tudi z izzivi  vseživljenjskega kariernega usmerjanja, vam želimo ponuditi čim bolj nazoren pregled programov, za katere izobražujemo na naši šoli. 

V pomoč pri predstavitvi Srednje šole tehniških strok Šiška vam pošiljamo naša promocijska e-gradiva.

  • Vse splošne informacije so na voljo na naši spletni strani: http://www.ssts.si/
  • Brošuro za šolsko leto 2021/22 si lahko ogledate s klikom na povezavo.
  • Ogledate si lahko tudi naš promocijski film, ki je dosegljiv na povezavi.
  • Predstavitev pa je dostopna na tej povezavi.

Ker se zavedamo, kako težka je za nekatere učence odločitev za izbiro srednje šole, vam ponujamo tudi možnost, da stopite v kontakt z našo svetovalno delavko, in sicer kar preko video povezave. Na svetovanje se lahko prijavite na spletni strani šole in z veseljem bomo odgovorili na vsa vaša vprašanja in dileme. V mesecu januarju bomo organizirali tudi »Dan odprtih vrat v spletnem okolju«, zato vas vabimo, da spremljate našo spletno stran, kjer bo objavljen termin in bo možna prijava.

Za vse dodatne informacije smo dosegljivi na e-naslovu: irena.cerar@ssts.si ali na gsm:  051 372 502.

Želimo vam uspešno delo še naprej in vas lepo pozdravljamo!

 Irena Cerar Esih, svetovalna delavka SŠTS Šiška  

Dostopnost