SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA

Predstavitev Srednje šole tehniških strok Šiška

  

Spoštovani bodoči dijaki in njihovi starši,

ker je letošnje leto prav posebno in se na različne načine soočamo tudi z izzivi  vseživljenjskega kariernega usmerjanja, vam želimo ponuditi čim bolj nazoren pregled programov, za katere izobražujemo na naši šoli. 

V pomoč pri predstavitvi Srednje šole tehniških strok Šiška vam pošiljamo naša promocijska e-gradiva.

  • Vse splošne informacije so na voljo na naši spletni strani: http://www.ssts.si/
  • Brošuro za šolsko leto 2021/22 si lahko ogledate s klikom na povezavo.
  • Ogledate si lahko tudi naš promocijski film, ki je dosegljiv na povezavi.
  • Predstavitev pa je dostopna na tej povezavi.

Ker se zavedamo, kako težka je za nekatere učence odločitev za izbiro srednje šole, vam ponujamo tudi možnost, da stopite v kontakt z našo svetovalno delavko, in sicer kar preko video povezave. Na svetovanje se lahko prijavite na spletni strani šole in z veseljem bomo odgovorili na vsa vaša vprašanja in dileme. V mesecu januarju bomo organizirali tudi »Dan odprtih vrat v spletnem okolju«, zato vas vabimo, da spremljate našo spletno stran, kjer bo objavljen termin in bo možna prijava.

Za vse dodatne informacije smo dosegljivi na e-naslovu: irena.cerar@ssts.si ali na gsm:  051 372 502.

Želimo vam uspešno delo še naprej in vas lepo pozdravljamo!

 Irena Cerar Esih, svetovalna delavka SŠTS Šiška  

Dostopnost