Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

ŠOLSKI IDEJNI NATEČAJ “KRIVE SO ČEBELE – ČAS JE ZA IGRO”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

RAZPISNI POGOJI

UDELEŽENCI: učenci od 1. do 9. razreda OŠ NOVE JARŠE
MOTIV/TEMA: S čebelami preko družabne igre do lepše prihodnosti.#Blameitonbees
ROK ODDAJE: petek, 2. 4. 2024

NAVODILA: Ustvarite družabno (talno) igro, s katero bomo igralce in igralke ozavestili o pomenu čebel in skrbi za okolje. Najboljša ideja igralne plošče bo narisana na tleh šolskega igrišča v okviru senzorne poti. Igralne figure pa bodo naša telesa.

ELEMENTI DRUŽABNE (TALNE) IGRE:

  • IME IGRE
  • PRAVILA IGRE
  • NAČRT/MODEL IGRALNE PLOŠČE

OZNAČITEV DEL NA HRBTNI STRANI: ime in priimek učenca, oddelek, naslov dela, mentor

Izdelki so lahko tudi skupinski.

POSTOPEK ODDAJE DEL:

  1. Delo in navodila igre fotografirajte.
  2. Fotografijo opremite z ustreznim imenom (IME IN PRIIMEK UČENCA, ODDELEK, NASLOV DELA, MENTOR (npr. ime in priimek učenca, 3.a, Krive so čebele, Slađana Đukanović))
  3. Pošljite jo na e-naslova: petra.kuhar@os-novejarse.si do 2. aprila 2024.
  4. Dela, skupaj z navodili za igro, oddajte učiteljici Petri Kuhar (razredna stopnja) in Slađani Đukanović (predmetna stopnja).

Dela bodo objavljena na šolski spletni strani.

Pravočasno oddane izdelke bo pregledala veččlanska strokovna komisija. Rezultati natečaja bodo objavljeni v petek, 22. 4. 2024 (Svetovni dan Zemlje). Družabna igra avtorja izdelka z najbolj IZVIRNO IDEJO, bo narisana na tleh šolskega igrišča. Zmagovalec bo prejel tudi nagrado: izlet presenečenja.

Bodite drzni z idejami, saj slika velikokrat pove več kot tisoč besed!

Petra Kuhar in Slađana Đukanović, vodji natečaja

Emir Jušič, ravnatelj

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Dostopnost