ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE LJUBLJANA

Dragi učenci!

Izbira prave srednje šole je zelo težka in pomembna odločitev v življenju. Želimo si, da boste tudi vi, v letošnjem šolskem letu, kljub omejitvam, lahko prišli do potrebnih informacij, ki vam bodo pomagale, da si pravilno začrtate svojo pot.

Na Srednji tehniški in strokovni šoli ŠC PET Ljubljana vas vabimo, da se nam 29. januarja 2021 pridružite kot

DIJAK ZA EN DAN

in spoznate kako poteka pouka na daljavo v programih

TEHNIK ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJ

in EKONOMSKI TEHNIK.

Prijavite se lahko do srede, 27. januarja 2021 na naslov svetovalna.sluzba@scpet.si ali na telefonski številki 051 698 498 in 051 698 552.  V prijavo prosim navedite za kateri program se prijavljate.

Veselimo se vaše udeležbe.