ŠOLA V NARAVI – Prihod

Dragi najdražji,

pravkar smo pojedli kosilo in se bomo odpravili na pot do Ljubljane. Dopoldne smo našim plavalnim učiteljem pokazali, kaj vse smo se v teh dneh naučili in lahko vam povemo, da smo se maksimalno potrudili.😁

 

Da pa nas boste laže pričakali, si preberite še, kaj vse se je dogajalo včeraj popoldne in zvečer. Po kosilu smo najprej malo počivali, nato pa spakirali večino svojih stvari. Popoldne smo se pri učiteljici Ireni učili osnov prekmurskega jezika, učitelj  Andrej pa nam je pripravil ustvarjalno delavnico, kjer smo izdelovali štorklje iz krep papirja. Zvečer nas je obiskal gospod Deževni Poročar in v zabavni deževni poroki osmislil novo življenjsko pot devetim parom. Deževno poroko smo zaključili z Disco žurom in se nasmejani odpravili v sobe. Lahko nam verjamete, da nas je v mižule poneslo ekspresno hitro.😉

Ravnokar smo štartali iz Murske Sobote, na parkirišču pri šoli nas pričakujte okoli 15.45.

Neznansko se že veselimo, da kmalu v vaše objeme prihitimo,

vaši četrtošolci  🤗 ❤️
Dostopnost