RAZSTAVA UČENCEV 6.a

RAZSTAVA UČENCEV 6.a

V šolskem letu 2020/21 so učenci 5.a pod vodstvom mentorice Mojce Sovdar sodelovali na likovnem natečaju V objemu zvoka in slike, ki ga razpisuje Radio in televizija Sovenija. Izdelki učencev, ki so zdaj že v 6.a krasijo spletno stran ars.rtvslo.si. Vabimo vas, da si jih pogledate ob zanimivi radijski zgodbi Deklica za ogledalom.

Na razstavi s svojimi ilustracijami sodelujejo: Nal Štebil, Elina Redžić, Kaja Špernjak, Jana Đukić, Nikolaj Ceferin, Sanja Dimić, Ayla Spahić, Evelina Marn in Julija Burica.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Dostopnost