IZDELEK 5. A NA RAZSTAVI “LJUBLJANA, MESTO SOLIDARNOSTI”

Mestna občina Ljubljana vabi na razstavo »Ljubljana, mesto solidarnosti«, ki poteka v Zgodovinskem atriju Mestne hiše Ljubljana. Za razstavo je bil izbran tudi izdelek 5. a (mentorica Mojca Sovdat).

Razstavo si lahko ogledate kadarkoli med 20. decembrom 2022 in 19. januarjem 2023. Naj vas razstavljene ilustracije mladih ustvarjalk in ustvarjalcev, izbrane zgodbe in pesmi literarnega natečaja ter izdelki osnovnošolcev navdihnejo za več lepih dejanj.

Vabljeni tudi na spremljajoče dogodke razstave.