PROJEKT MALA POZORNOST ZA VELIKO VESELJE

Letošnji cilj projekta Mala pozornost za veliko veselje je bil zbrati 21.000 voščil in prazničnih pisem za 21.000 starostnikov po vseh Slovenskih domovih in centrih za starejše. Temu projektu smo se priključili tudi učenci 5.a razreda z razredničarko Mojco Sovdat, učenci 9. a razreda z razredničarko Barbaro K. Kobal ter učiteljica Nika Lekič.
Cilj je bil presežen, saj je bilo zbranih kar 67.176 voščilnic. Glede na visoko številko je bil projekt celo prijavljen za Guinnessov rekord. Mogoče bo naš skupni trud zabeležen in odmeven v svetu ter navduševal in motiviral naprej.