POPRAVNI IZPITI

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v petek, 2. 7. 2021, smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v drugem izpitnem roku.

Popravne izpite bo mogoče opravljati v sredo, 25. 8. 2021, po naslednjem razporedu:

–        8.00, pisno matematika – 7.b,

–        8.00, pisno angleščina – 8.b,

–        8.00, ustno zgodovina – 7.a,

–        9.10, ustno angleščina – 8.b,

–        9.45, ustno matematika – 7.b.

Matematika pri učiteljici Martina Vončina ob 8.00 (pisni del)

Angleščina pri učiteljici Mateji Janše ob 8.00 (pisni del)

Zgodovina pri učiteljici Nadi Panič ob 8.uri (ustno)

Prijavnico za popravni izpit oddajte najkasneje do torka, 24. 8. 2021, v tajništvu šole. V kolikor se ne boste prijavili do omenjenega datuma, se smatra, da k popravnemu izpitu ne boste pristopili.

Povezava na prijavnico: Popravni izpit – prijavnica

V Ljubljani, 20. 8. 2021