Poplava v moškem stranišču

V ponedeljek 6. novembra, prvi dan po počitnicah, je v moškem stranišču prišlo do poplave. Razlog so bili po vsej verjetnosti učenci, ki so mislili, da bo zabavno z mokrim papirčkom zamašiti odtok.

Poplavo je odkril učenec iz 6. razreda in takoj obvestil hišnika. Hišnik in čistilke so nemudoma ukrepali in preprečili nadaljnjo škodo. Sanacija poplave je vzela kar nekaj časa. Iskanje krivca/ev pa je v teku.

Nal Štebih

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost