Poplava v moškem stranišču

V ponedeljek 6. novembra, prvi dan po počitnicah, je v moškem stranišču prišlo do poplave. Razlog so bili po vsej verjetnosti učenci, ki so mislili, da bo zabavno z mokrim papirčkom zamašiti odtok.

Poplavo je odkril učenec iz 6. razreda in takoj obvestil hišnika. Hišnik in čistilke so nemudoma ukrepali in preprečili nadaljnjo škodo. Sanacija poplave je vzela kar nekaj časa. Iskanje krivca/ev pa je v teku.

Nal Štebih

Multikulturnost – Trije prašički

V okviru šolskega projekta Multikulturnost, smo posneli lutkovno predstavo Trije prašički v različnih maternih jezikih učencev naše šole in jezikih, ki se jih učenci učijo v šoli.