OBVESTILO ZA STARŠE IN UČENCE

OBVESTILO ZA STARŠE IN UČENCE

Spoštovani starši in učenci,

v priponki vam pošiljam nekaj koristnih informacij, predvsem pa odgovore na nekatera najpogosteje zastavljena vprašanja.
Naj nam vsem čas v teh razmerah, kakor se le da prijetno in hitro mine. Vsi skupaj smo tu zaradi nas in naših otrok. Poskrbimo za odnose, za dolge pogovore (časa imamo dovolj). Poskrbimo za pozitivno ozračje.
Učitelji se vsi po vrsti neskončno trudijo, vsakodnevno so v stiku z vami, z vašimi otroki, navezujejo popolnoma novo vrsto stikov, odnosov, ki so na daljavo, a vendarle pristni in na osebni, človeški ravni. Vsi skupaj odkrivamo nove prijeme, oblike učenja. Ob tem spoznavamo, da beseda in podpora pomenita več, kot količina učne snovi. Poskrbimo, da nam bo vsem skupaj prijetno in lepo, kolikor se to le da v teh neprijetnih razmerah. Na koncu koncev imamo drug drugega.
Hvaležni vam bomo za vsako misel, za besedo spodbude in tudi grajo. Vendarle smo samo ljudje in učimo se skozi celotno obdobje življenja.

Datoteka

Z vami smo in z vami bomo tudi ostali,
kolektiv Osnovne šole Nove Jarše

Dostopnost