OBVESTILO O KORONAVIRUSU

OBVESTILO O KORONAVIRUSU

Spoštovani starši in ostali uporabniki,

v izogib nesporazumom in zaskrbljenosti povzemamo usmeritve Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, ki pravijo da v Sloveniji še ni razglašena epidemija in niso izrečeni ukrepi zapiranja vrtcev in šol. Pojav novega korona virusa naj ne ohromi vsakdanjega življenja. Simptomi in znaki okužbe so podobni tako pri COVID-19 kot pri drugih okužbah dihal. Ministrstvo za zdravje in NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje) natančno spremljata dogajanje, obveščata javnost o preventivnih ukrepih in pripravljata ustrezne ukrepe za zajezitev širjenja okužb v Sloveniji. Trenutna epidemiološka situacija ne narekuje izrednih ukrepov, zato ni posebnih omejitev pri opravljanju vsakodnevnih aktivnosti, tako v delovnem okolju kot v vsakdanjem življenju.

Za preprečitev širjenja bomo najbolje poskrbeli z upoštevanjem higienskih navodil NIJZ

https://www.nijz.si/sl/koronavirus-2019-ncov

Vodstvo šole

Dostopnost