Obisk nogometašev NK Olimpija

V petek, 1. 3. 2024, so učenci Osnovne šole Nove Jarše drugo šolsko uro preživeli v družbi vratarjev Nogometnega kluba Olimpije. Prišli so tiskovna predstavnica kluba, maskota in vratarja Matevž Vidovšek ter Gal Lubej Fink. Nogometaša sta odgovarjala na vprašanja učencev in jim predstavila življenje profesionalnih nogometašev. Nato so imeli kviz, pri katerem so učenci lahko osvojili nagrado. Tisti, ki niso utegnili odgovoriti na vprašanje, pa so lahko po srečanju dobili vstopnice za naslednjo domačo tekmo, zapestnice, podpise vratarjev in obesek za ključe. Tekma je bila naslednji dan v soboto, 2. 3. 2024. Stadion je bil poln navdušenja, saj so igrali proti Celju. Rezultat je bil izenačen z 1:1.

Vaši novinarji

Ajda, Evelina, Sajra, Nija, Nal, Žan

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost