ERASMUS+ KRIVE SO ČEBELE

IZOBRAŽEVALNI IZLET NA OŠ SLATINE, ČIOVO – 4. DAN

Čisto prehitro mineva naš izobraževalni izlet, ki ga spremlja sončno vreme, vonj po morju in neprecenljive vezi, ki smo jih spletli z novimi prijatelji. Včerajšnji dan je bil tako pester, da nismo utegnili naložiti utrinkov z delavnic in obiska Splita, tako da jih dodajamo danes. Pravkar smo v (zdaj že tudi malo naši gostilni Lanterna) sedli h kosilu, pred tem pa smo si z našimi prijatelji z OŠ Slatine ogledali razstavo o čebelah ter se preizkusili v čebeljem kvizu. Slovo je bilo grenko-sladko, tolažimo se s tem, da se čez par mesecev 100 Rock mulčkov ponovno sreča z njimi, ko bodo skupaj nastopili na koncertu v Splitu. Seveda pa ni šlo brez skoka v morje 😉. Ugotovili smo, da je med nami zelo veliko junakov 💪😎! Po kosilu nas bo naš šofer Hari odpeljal proti Ljubljani. Prihod je predviden med 19.00 in 20.00. Se vidimo kmalu 🤗!

Dostopnost