INFORMATIVNI DNEVI na ERUDIO International School!

Pozdravljeni!

ERUDIO International School vzgaja vse dijake do najvišje ravni akademskih dosežkov in jim s tem omogoči, da dosežejo in razširijo svoje potenciale ter jih pripravi, da postanejo produktivni, odgovorni, etični, ustvarjalni in sočutni člani družbe.

Mednarodna programa IB MYP in IB DP sta odlična akademska priprava za katero koli univerzo po svetu!

Vabljeni tako bodoči dijaki, kot tudi njihovi starši na predstavitev IB programov, ki bo potekala:

  • v petek, 17. 2., ob 10. in 14. uri in 
  • v soboto, 18. 2. 2023, po predhodnem dogovoru.

Pridružite se nam na predstavitvi IB programov s prijavo tukaj.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost