ERUDIO International school

Drage bodoče dijakinje in dijaki ter starši!

Sporočamo vam, da so prijave za vpis na ERUDIO International School za šolsko leto 2024/2025 že odprte.

Zakaj ERUDIO International School?

Ker vse dijake izobražujemo do najvišjih ravni akademskih dosežkov, da jim omogočimo, da dosežejo in razširijo svoje potenciale ter jih pripravimo, da postanejo produktivniodgovornietičnikreativni in sočutni člani družbe.

IB programi so priznani in spoštovani s strani vodilnih svetovnih univerz.
In naša kombinacija IB programov je najboljša akademska priprava za katero koli univerzo po svetu!

Se želite dogovoriti za individualno srečanje? Prijavite se tukaj.

Veselimo se srečanja z vami!

Ekipa ERUDIO International School

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost