DRŽAVNO PRVENSTVO V ŠAHU

Državno osnovnošolsko prvenstvo v šahu 2020

V Kozjem je bilo v nedeljo, 12. januarja 2020, odigrano posamično državno osnovnošolsko prvenstvo v šahu, tudi z udeležbo kar devetih učencev OŠ Nove Jarše.

Medalje se je ponovno veselila Vesna Mihelič, ki je bila tretja med deklicami do 15 let. Naši šahisti pa so zabeležili še vrsto odličnih uvrstitev. Bine Markošek je bil peti med dečki do 12 let, pri dekletih do 15 let pa sta bili Elma Halilović osma in Ajda Lapanje dvanajsta. V konkurenci dečkov do 12 let sta nastopila še Teo Cimperman in Luka Petrušič, ki sta končala tekmovanje na 13. oz. 20. mestu, pri deklicah do 12 let pa so se med 27. in 29. mestom razvrstile Špela PetrušičAneja Lapanje in Evelina Marn.

UPORABNE POVEZAVE

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.