Dela učencev na likovni razstavi “V objemu zvoka in slike”

V šolskem letu 2021/22 so učenci 5.b in 5.c pod vodstvom mentorice Mojce Sovdat in Renate Vugrešek Štamcar sodelovali na likovnem natečaju V objemu zvoka in slike 2022, ki ga razpisuje Radio in televizija Slovenija. Izdelki naših učencev, ki so zdaj že učenci 6. razredov bodo razstavljena na likovni razstavi.

Zato vas prisrčno vabimo na otvoritev razstave likovnih del V objemu zvoka in slike naših učencev, v ponedeljek, 22. maja, ob 18. uri, na vrtu Finžgarjeve galerije (pri Trnovski cerkvi v Ljubljani).

VABILO

PRILOGA

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost