DELA UČENCEV 6.b in 6.c NA RAZSTAVI

V šolskem letu 2021/22 so učenci 5.b in 5.c pod vodstvom mentoric Mojce Sovdat in Renate Vugrešek Štamcar sodelovali na likovnem natečaju V objemu zvoka in slike, ki ga razpisuje Radio in televizija Slovenija. Izdelki učencev, ki so zdaj že v 6. razredu krasijo spletno stran https://ziv-zav.rtvslo.si/radijska-igra-za-otroke/v-objemu-zvoka-in-slike/2022/os-nove-jarse/649941. Vabimo vas, da si jih pogledate ob zanimivi radijski igri Peter Pan v Kensingtonskem parku.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost