DELA UČENCEV 6.a NA RAZSTAVI

DELA UČENCEV 6.a NA RAZSTAVI

V šolskem letu 2019/20 so učenci 5.a pod vodstvom mentorice Mojce Sovdar sodelovali na likovnem natečaju V objemu zvoka in slike, ki ga razpisuje Radio in televizija Sovenija. Izdelki učencev, ki so zdaj že v 6.a krasijo spletno stran https://ars.rtvslo.si/2021/01/os-nove-jarse/. Vabimo vas, da si jih pogledate ob zanimivi radijski zgodbi Kamen modrosti.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost