Dan odprtih vrat na Gimnaziji Vič – Vičan za en dan!

Spoštovani učenci, bodoči dijaki!

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo na Gimnaziji Vič organizirali dan odprtih vrat z naslovom Vičan za en dan! Dogodek je namenjen osnovnošolcem, ki razmišljajo o vpisu na našo šolo oz. splošno gimnazijo in bi radi izkusili potek dneva gimnazijca.

Vičan za en dan! bo potekal v sredo, 1. 2. 2023. Prijavite se preko svetovalne službe v OŠ ali s pomočjo spletnega obrazca:
https://1ka.arnes.si/vicanzaendan

Oddaja prijave je možna do 26. 1. 2023. V primeru večjega števila prijav, bodo imeli prednost devetošolci oz. učenci, ki so prijavo oddali prej, oziroma bomo organizirali še en dodaten dan. Najkasneje do 27. 1. 2023 vas bomo po e-pošti obvestili, ali je vaša prijava sprejeta. Takrat vam bomo posredovali tudi točen urnik poteka dogodka in ostale informacije. Dan se bo sicer začel ob 10.15 in bo trajal predvidoma do 15. ure. O prijavi in udeležbi na dogodku bomo obvestili tudi vašo osnovno šolo, svojo odsotnost pa morate napovedati in urediti skupaj s starši.

Če imate še kakšno vprašanje, nas lahko kontaktirate preko e-pošte vpis@gimvic.org ali po telefonu 01 256 79 40

Lepo vabljeni.

Dostopnost