DAN ODPRTIH VRAT IN INFORMATIVNI DAN Škofijske klasične gimnazije

Spoštovani!

približuje se čas, ko se bodo morali učenci devetega razreda odločiti, na kateri šoli bodo nadaljevali svoje šolanje. Na Škofijski klasični gimnaziji in v Jegličevem dijaškem domu v Ljubljani poleg informativnega deva, ki bo letos 17. in 18. 2. 2023, že vrsto let organiziramo dan odprtih vrat, s katerim poskušamo bodočim dijakom in njihovim staršem pomagati pri tej pomembni odločitvi.

Letošnje leto bo dan odprtih vrat potekal v SOBOTO, 28. januarja, od 8. ure dalje. Ta dan si bodo bodoči dijaki in njihovi starši lahko ogledali gimnazijo in prisostvovali pouku. Poleg gimnazije se bo na dnevu odprtih vrat in na informativnem dnevu predstavil tudi Jegličev dijaški dom.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu svetovalna.skg@stanislav.si in na telefonski številki 01/58-22-210 (svetovalna služba).

Lepo vas pozdravljamo!

Dostopnost