Barvita jesen

Dragi starši, stari starši, prijatelji in otroci.

Lepo vabljeni na družabni dogodek Barvita jesen (bivši Kostanjev piknik), ki se bo odvijal prihodnji torek 17. 10. 2023, od 16. do 18. ure.

V primeru slabega vremena, bo dogodek prestavljen. Vsa zbrana sredstva pa bodo namenjena našemu šolskemu skladu.

Spodaj pa je še nekaj navodil glede dejavnosti, ki se bodo na ta dan odvijale.

• KOSTANJ

Na pikniku bomo med drugim ponudili tudi s kuhanim in pečenim kostanjem. Naprošamo vas, da skupaj z otroki nabirate kostanj, ki ga v šoli zbiramo do ponedeljka 16. 10. 2023.

• IZMENJEVALNICA OD A DO Ž

V sklopu dogodka Barvita jesen bo potekala tudi izmenjevalnica. Od 12. do 16. oktobra 2023 bomo zbirali otroška in najstniška oblačila, obutev (prosim ne nosite oblačila za odrasle), knjige, družabne igre, igrače ter športne rekvizite. Prosimo, da učenci prinesejo oprana oblačila, ki naj bodo v dobrem stanju. Na razredni stopnji bo stvari zbirala učiteljica Jožica Voršič Markun na predmetni pa učiteljici Barbara Krištofič Kobal in Slađana Đukanović.

• ZBIRANJE STAREGA JEANSA

Med drugim bomo zbirali tudi star jeans (hlače, jakne …), z namenom obnove starega kavča, v sodelovanju z Depo Vrhnika.

Čudovit jesenski pozdrav!

Zaposleni Osnovne šole Nove Jarše