2. ZBIRALNA AKCIJA ODPADNEGA PAPIRJA

BODI EKO FRAJER/-KA!

Kdaj?

V četrtek, 3. 6. 2021, med 7. in 17. uro.

Kje?

Pri malemu vhodu (pri izhodu na igrišče).

Tja se lahko pripeljete tudi z avtomobilom (dovoz z Beblerjevega trga).

Da bo tehtanje papirja teklo nemoteno, smo oblikovali priporočila, ki lahko olajšajo delo in skrajšajo morebitne čakalne vrste:

• Papir je lahko v škatlah, vendar ne v prevelikih, zato da jih lahko ena oseba dvigne na tehtnico.
  • Papir je lahko v zavojih, ki so zavezani z vrvico (ne plastično).
  • Za lažje in hitrejše beleženje prosimo, da na papir na vrhu kupa s flomastrom označite razred in oddelek (npr. 4. a).
  • NEUSTREZNA EMBALAŽA: plastične vreče, leseni zabojčki.

Zbiralna akcija papirja brošura

Za okolje in drevesa!

LOČUJEMO. ZBIRAMO. SMO ODGOVORNI. VARUJEMO.

Zbrana sredstva bomo namenili šolskemu skladu.

Prosimo, da ob predaji papirja upoštevate priporočila NIJZ ter tako varujete svoje in naše zdravje.

Cenimo Vašo pripravljenost pomagati in delati dobro.

Hvala Vam.

OŠ Nove Jarše