ŠOLSKI IDEJNI NATEČAJ “KRIVE SO ČEBELE”

V okviru Erasmus+ projekta, lepo vabljeni na šolski likovni natečaj “Krive so čebele”, kjer bomo izbirali ideje za šolski grafit v sodelovanju s priznanima grafiterkama.

RAZPISNI POGOJI

UDELEŽENCI: učenci od 1. do 9. razreda OŠ NOVE JARŠE

MOTIV/TEMA: Zemlja brez čebel, onesnaževanje Zemlje in njene posledice. #Blameitonbees

ROK ODDAJE: petek, 21. 4. 2023

OZNAČITEV DEL NA HRBTNI STRANI: ime in priimek učenca, oddelek, naslov dela, mentor

TEHNIKA: Poljubna. Izdelki so lahko tudi skupinski.

POSTOPEK ODDAJE DEL:

1. Delo fotografirajte.
  2. Fotografijo opremite z ustreznim imenom (IME IN PRIIMEK UČENCA, ODDELEK, NASLOV DELA, MENTOR (npr. ime in priimek učenca, 3.a, Krive so čebele, Slađana Đukanović)).
  3. Pošljite jo na e-naslov: petra.kuhar@os-novejarse.si najkasneje do 21. 4. 2023.
  4. Likovna dela fizično oddajte Petri Kuhar najkasneje do 21. 4. 2023.

Dela bodo objavljena na šolski spletni strani in razstavljena v šolskih prostorih, zato pred oddajo preverite tudi soglasja na oblaku.

Pravočasno oddane izdelke bo pregledala veččlanska strokovna komisija. Rezultati natečaja bodo objavljeni v petek, 12. 5. 2023. Avtor oziroma avtorji izdelka z najbolj IZVIRNO IDEJO bo/bodo v sodelovanju z grafiterkama sooblikoval grafit šole.

Bodite drzni z idejami, saj slika velikokrat pove več kot tisoč besed!

Slađana Đukanović in Petra Kuhar, vodji natečaja

Emir Jušič, ravnatelj