ŠOLA ZA STARŠE

Na tej strani lahko dostopate do uporabnih povezav v zvezi z družino in vzgojo.

Predavanja in delavnice za starše:

• Predavanje za starše učencev 1. razredov. Izvaja ga društvo Aleksandra – predavatelj Rade Radetić (4. 9. 2019)
  • Predavanje za starše učencev od 2. do 9. razreda z naslovom “Živeti z otrokom in ne za otroka – vzgoja za sodelovanje”; izvaja ga Tanja Povšič, mestna ZPM (torek, 10. 9. 2019, 17.00-17.45)
  • Predavanje za starše učencev od 1. do 9. razreda z naslovom “Varna raba interneta”; izvaja ga Safe.si (januar 2020, 17.00-18.15)
  • Predavanje za starše učencev 8. razreda preventivni program EFFEKT »alkohol in mladoletni«, program podpirata Ministrstvo za zdravje in Mestna občina Ljubljana, predstavitve na roditeljskih sestankih, koordinatorka Irena Čuk
  • Predavanje za starše učencev 9. razreda z naslovom Poklicno usmerjanje, mag. Jelena Vidmar (januar 2020)
  • Predavanje za starše učencev 4. razredov na temo evidentiranja nadarjenih