ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA ODPADE

Sporočamo, da zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID-19 zadnja zbiralna akcija starega papirja v tem šolskem odpade.

V kolikor se bodo pogoji sprostili, se bo zbiralna akcija papirja izvedla šele v naslednjem šolskem letu, torej jeseni 2020. O natančnem datumu boste obveščeni.

V kolikor imate doma zbran star papir (količina ni pomembna), lahko kontaktirate Tima Bučarja, ki ima redko gensko bolezen, Apertov sindrom. Ustanovil je Zavod za razvoj socialne vključenosti Odprte karte in začel služiti denar zase in za druge. Peče palačinke, dela smutije in zbira papir, ki ga prodaja, da dobi denar za terapije, ki mu omogočajo hojo in vožnjo s kolesom.

Njegova telefonska je 031 489 207. Več si lahko preberete v članku na spodnji povezavi.

Dostopnost