NAGRADNI NATEČAJ

Muzej novejše zgodovine Slovenije I National Museum of Contemporary History organizira Življenje v času korona virusa: nagradni stripovski natečaj.

Leže, sede, delovno, za računalnikom, beroč knjige, vadeč kitaro, … Vabimo vas, da z nami delite vaš vsakdan v stripovski zgodbi. V 6-sličnem stripu nam ilustrirajte vaše preživljanje časa in skupaj bomo sestavili razstavo o življenju v času koronavirusa.
Najboljše strip zgodbe bodo nagrajene.

 

Svoje 6-slične stripe objavite na družbenih omrežjih (Facebook, Twitter ali Instagram) ter na njih označite Muzej novejše zgodovine. Rok je podaljšan do 18. aprila.

 

Facebook: @Muzej novejše zgodovine Slovenije, Twitter: @MuzejNZS, Instagram: @muzejnzs. Tisti, ki nimate družbenih omrežij, jih pošljite na: urska.purg@muzej-nz.si.

Sledite aktualnim in ključnim informacijam ter priporočilom za zaščito zdravja Nacionalni inštitut za javno zdravje – NIJZMinistrstvo za zdravje in Slovenian Ministry of Foreign Affairs / Ministrstvo za zunanje zadeve RS.

Aktualne informacije o koronavirusu dobite na https://www.gov.si/teme/koronavirus/ in na brezplačni telefonski številki 080 1404.

Dostopnost