PLAČILO POLOŽNIC

Osnovna šola Nove Jarše z aprilom 2021 v celoti prehaja na ekološki način izdaje položnic. Pošiljanje računov po elektronski poti je prijazno do okolja, po vsebini pa enakovredno nadomešča račun v papirnati obliki.

Starši si izberete možnost prejema računov in izpolnite Soglasje za prejemanje računa na elektronski naslov. Starši oziroma skrbniki s svojim podpisom potrjujete točnost podatkov, vsako njihovo spremembo pa ste med šolskim letom dolžni sporočiti v tajništvo šole, v sedmih dneh od nastale spremembe.

Prosimo vas, da izpolnjeno soglasje vrnete v tajništvo šole:

OBRAZEC ZA SOGLASJE

MOŽNOSTI PREJEMA IN PLAČEVANJA POLOŽNIC

1. POLOŽNICO PREJMETE KOT PDF PRIPONKO NA VAŠ ELEKTRONSKI NASLOV

Izpolnjeno soglasje za elektronsko prejemanje računov vrnete v tajništvo šole:

Na vpisan elektronski naslov boste prejeli povezavo za aktivacijo elektronskega prejemanja računov, ki jo potrdite. S tem je vaša aktivacija zaključena.

Račun boste tako vsak mesec prejeli na vaš elektronski naslov kot pdf priponko.

2. POLOŽNICO PREJMETE KOT PDF PRIPONKO NA VAŠ ELEKTRONSKI NASLOV, PLAČILO PA SE IZVEDE AVTOMATSKO PREKO TRAJNIKA (18. v mesecu)

Izpolnjeno soglasje za elektronsko prejemanje računov vrnete v tajništvo šole:

Račun boste tako vsak mesec prejeli na vaš elektronski naslov kot pdf priponko.

Vlogo za aktivacijo plačila preko trajnika eden od staršev izpolni osebno v tajništvu šole. Potrebujete  osebni dokument in bančno kartico.

Plačilo preko trajnika je samo vrsta plačila položnice, zato tudi vsi obstoječi naročniki  izpolnite soglasje, za prejem položnice po elektronski pošti.

3. POLOŽNICE PREJEMATE KOT E-RAČUN DIREKTNO V VAŠO OSEBNO ELEKTRONSKO BANKO

Soglasja ne potrebujete.

V vaši osebni elektronski banki pod zavihkom E-računi, izberete možnost E-vloga za e-račun. Na seznamu ponudnikov poiščete OŠ Nove Jarše, vtipkate davčno številko: 15729257 in ID računa (najdete na položnici – drugi del reference, obkrožen z rdečo barvo na sliki) in potrdite.

Račun boste tako vsak mesec prejeli direktno v vašo elektronsko banko. Specifikacija računa bo pripeta zraven, kot pdf priponka.

Ob aktivaciji e-računa, to obvezno sporočite na e-pošto: os-novejarse@guest.arnes.si