INTERESNE DEJAVNOSTI

Interesne dejavnosti šole
INTERESNA DEJAVNOSTUČITELJRAZREDDANURA
Šahovski krožekBarbara Vidmar Peršin

Robert Kodrič
1. razred

2. razred - 9. razred
pon

pon, pet
11.55–12.40

12.45–14.15
Mini rock mulčkiMaja Strel1. razredpon, sre11.55–12.40
Pravljični krožekJana Truden

Helena Krivec
1. razred

2. razred

sre

tor
12.40–13.30

12.45–13.30
Rock mulčkiEmir Jušič2.–9. razredpon, sre13.15–14.00
SlaščičarstvoMaruša Novljan2.–9. razredpo dogovoru
Športne aktivnostiJožica Voršič Markun2. razredtor12.45–13.30
Namizne igreMaja Petkovšek2. razredtor12.45–13.30
Lego krožekKaja Komac1.–3. razredsre15.15–16.00
(na 14 dni)
Priprava na tekmovanjaSaša Žavbi3. razredpon11.55–12.40
UstvarjalniceMartina Zrinski2.–3. razredčet13.15–14.00
Eko krožekVesna Erjavec Kocjančič

Petra Kuhar
4.–5. razredpon

pon
12.45–13.30

7.30–8.15
Raziskovalci znanjaPetra Kuhar4.–6. razredpo dogovoru
Plesne ustvarjalniceIrena Čuk4.–5. razredčet15.15–16.00
Kuharski krožekMarjanca Bregar5.–8. razredpo dogovoru
KleklanjeMartina Vončina4.–9. razredpon, pet12.45–13.30
Dramski krožekMateja Janše6.–9. razredpo dogovoru
Vesela šolaPolonca Žele4.–9. razredpo dogovoru
Tek za zabavoMarija Trontelj3.–9. razredsre15.15–16.00
Mladinski pevski zborZvezda Dimitova6.–9. razredpo dogovoru
Logična pošastKlara Štravs Merkun6.–9. razredpo dogovoru
Bober in računalništvoKlara Štravs Merkun6.–9. razredpo dogovoru
Angleška konverzacijaMateja Janše8.–9. razredsre13.50–14.35
Fizikalni krožekMartina Vončina7.–9. razredsre13.50–14.35
Razvedrilna matematikaBarbara Krištofč Kobaltor7.30–8.15
Fotografski krožekTamara Gnilšek6.–9. razredpo dogovoru
Želim si biti srečenVanja Rešetar7.–9. razredtor13.50–15.20
KošarkaTomaž Kumer6.–9. razredpet7.30–8.15
Planinski krožekTomaž Kumer5.–9. razredpo dogovoru
Vodne aktivnostiTomaž Kumer6.–9. razredpo dogovoru
Kemijski krožekMarjanca Bregarpo dogovoru
Rad se učimMaja Strel6.–9. razredpo dogovoru
Rad se učimMaruša Novljan6.–9. razredpo dogovoru
ProstovoljstvoNina Koderpon7.30–8.15
Tačke v književnostiNika Zadravec6.–9. razredtor13.15–14.00
Učenje učenjaUrša Kospo dogovoru
Interesne dejavnosti zunanjih izvajalcev

Kontaktne podatke dobite pri izvajalcih dejavnosti. Podatki o izvajanih dejavnostih so bili posodobljeni januraja 2020 in se lahko med letom spremenijo, zato termine izvajanja dejavnosti preverite na spletni strani klubov.

DRUŠTVODEJAVNOSTRAZREDDANURA
ŠD MALA ŠOLA JUDAjudo1. in 2. razred

3. razred in starejši
pon, sre

pon, sre
15.15–16.00

16.00–16.45
ŠD ODBOJKARSKI KLUB LJUBLJANA VOLLEYodbojka6. razred in starejšesre16.00–16.45
MOŠKI ROKOMETNI KLUB LJUBLJANArokometpet16.00–16.45
ROKOMETNI KLUB KRIM rokometsre, pet15.15-16.00
ŠD OTROŠKA KOŠARKAŠKA ŠOLA GLOBUSkošarka1.–3. razred

4.–6. razred
tor, čet

tor, čet
15.15–16.00

16.00–16.45
OTROŠKA NOGOMETNA ŠOLA nogomet1. razred in starejšipon16.30–17.15
KLUB ZA RITMIČNO GIMNASTIKO TIMritmična gimnastika1.–3.razredpet15.15–16.00
ŠD ŠPIČKAgimnastika2. razred in starejše deklicečet15.15–16.00
ZAVOD NET ŠPORT TENIStenis1. razred in starejšitor16.00–16.45

 

 

Dostopnost