Roditeljski sestanki za 9. a in 9. b

V ponedeljek, 1. 2. 2016,  ob 17. 30 bodo roditeljski sestanki za 9. a in 9. b v učilnici biologija (št. 16). Predstavili bomo RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE, ki je objavljen na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Po predstavitvi bodo potekale govorilne ure za 9. b razred.

Govorilne ure za 9. a bodo, zaradi odsotnosti razredničarke, prestavljene. O datumu boste obveščeni naknadno.

 

PODELITEV PRIZNANJ NAJBOLJŠIM JUDOISTOM ZA LETO 2015

19. januarja 2016 je bila v Mariboru slovesnost ob podelitvi priznanj najboljšim slovenskim judoistkam in judoistom za leto 2015. Med njimi sta bili tudi učenki OŠ Nove Jarše. V konkurenci 77 tekmovalk v kategoriji starejših deklic (do 14 let) je Ana Škrabl prejela priznanje za osvojeno 2. mesto v skupni razvrstitvi Slovenskega pokala, Nika Mikac pa je bila v isti razvrstitvi tretja.

Nika-Ana