PANGEA – podelitev priznanj

V soboto, 1. oktobra, je bila na OŠ Sostro podelitev nagrad za matematično tekmovanje Pangea za preteklo šolsko leto. Naša šola je bila najuspešnejša v Sloveniji, saj smo imeli kar tri nagrajence. 3. mesto je zasedel Jan Marn v kategoriji 6. razredov. Eva Juvanc je bila 3. v kategoriji 8. razredov, Domen Ogorevc pa je bil 1. v isti kategoriji.

Iskrene čestitke.

Pangea

Otvoritev KoloParka in druge dejavnosti v okviru Evropskega tedna mobilnosti

Septembra se je v okviru Evropskega tedna mobilnosti pet naših šestošolcev udeležilo otvortve KoloParka v Šiški. Ob Celovški cesti je Mestna občina Ljubljana uredila prostor s poligonom, namenjenim igri in urjenju spretnostnih veščin z vsemi vrstami voznih pripomočkov, od koles, skirojev, rolk, rolerjev in kotalk do poganjalčkov. Naši učenci so se ob obisku KoloParka srečali z nekaterimi našimi vrhunskimi gorskimi kolesarji.

V okviru tedna mobilnosti pa so potekale tudi druge dejavnosti, med drugim nastop šolskega pevskega zbora in plesne skupine pred ljubljansko mestno hišo. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v naslednji fotogaleriji.