OBVESTILO ZA 5. RAZRED – ODPOVED ŠPORTNEGA DNE

Obveščamo, da je športni dan za 5. razred, ki je bil načrtovan za ponedeljek, 25. septembra 2017, zaradi slabega vremena odpovedan.

Učencem 5. b oddelka odpade predura, tako da učenci pridejo v šolo ob 8.20. Pouk bo potekal kot običajno, po ponedeljkovem urniku.

razredničarki Martina Tavčar Pečarič in Mojca Sovdat

Rock mulčki in svetovni dan miru

V četrtek, 21. 9. 2017 so OPZ Rock mulčki  na povabilo Amnesty International nastopili na dogodku ob izidu slikanice Pomisli. Pod vodstvom Emirja Jušiča so premierno zapeli skladbo Johna Lennona Imagine, ki jo je v slovenščino prepesnil Milan Dekleva.

O dogodku je poročala tudi RTV Slovenija – Prispevek o Rock mulčkih se začne pri 17. minuti http://4d.rtvslo.si/arhiv/prvi-dnevnik/174492252

OBVESTILO

24. avgusta 2017 smo v šoli pričeli s pripravami na energetsko sanacijo stavbe (v okviru Energetske obnove Ljubljane bodo potekala dela v notranjosti šole in na sami stavbi), sanacija bo trajala predvidoma do sredine decembra 2017.

V tem času ne bo možen prehod z ene strani igrišča na drugo stran (prehod pri otroškem igrišču bo zaprt), hkrati pa bo zaradi varnosti okrog šole postavljena varnostna ograja.

Prosimo, da v času sanacije upoštevate opozorila in znake. Vstop v šolo ne bo oviran.

Hvala za razumevanje.

Vodstvo šole

NOV NAČIN PLAČILA POLOŽNIC

Starše obveščamo, da je šola omogočila nov način plačila računov (položnic) in sicer:

položnico prejmete kot e-račun direktno v vašo osebno elektronsko banko – NOVO!!!

V vaši osebni elektronski banki, pod zavihkom E-računi, izberete možnost E-vloga za e-račun. Na seznamu ponudnikov poiščete OŠ Nove Jarše (vtipkate davčno številko: 15729257) in potrdite. Tako boste poslovali ekološko, saj boste vsak mesec dobili šolski račun direktno v vašo elektronsko banko. Specifikacija računa bo pripeta zraven, kot pdf.

ZATO VAS VLJUDNO VABIMO, DA SI UREDITE E-RAČUN.

Še vedno pa ostajata na voljo dosedanji možnosti plačila:

1. položnico prejmete po pošti, plačilo pa se izvede preko trajnika

Vlogo za aktivacijo plačila preko trajnika eden od staršev izpolni osebno v tajništvu šole. Potrebujete osebni dokument in bančno kartico. Trajniki bodo datirani 18. v mesecu.

1. položnico prejmete po pošti