VESNA MIHELIČ – osnovnošolska državna prvakinja v šahu

VesnaNa osnovnošolskem šahovskem državnem prvenstvu v Kranju, v nedeljo, 15. januarja 2017, so nastopili trije naši šahisti. Petošolka Vesna Mihelič je postala osnovnošolska državna prvakinja, med deklicami do 12 let. V devetih partijah je v svojo prid odločila kar osem dvobojev in le enega remizirala.

Izkazala sta se tudi Jan Marn, ki je zasedel izvrstno šesto mesto med fanti do 15 let, in Elma Halilović, ki je bila v konkurenci deklic do 12 let devetnajsta.

ISKRENE ČESTITKE!

OTVORITEV NOVE KNJIŽNICE

V torek, 29. 11. 2016, smo uradno otvorili novo knjižnico. Najprej smo imeli v jedilnici kratek kulturni program, nato pa smo se sprehodili do knjižnice, ki sta jo otvorila ga. ravnateljica in podžupan g. Dejan Crnek.

Foto: Nina Smrekar