OBVESTILO ZA STARŠE IN UČENCE 4. IN 5. RAZREDA

Spoštovani starši in učenci 4. in 5. razreda,

obveščamo vas, da Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ni odobrilo zadostnih sredstev za nakup novih učbenikov v 4. in 5. razredu, zato bodo učenci v šolskem letu 2016/17 uporabljali učbenike, ki so že v učbeniškem skladu in so veljavni še 1 leto, namesto tistih, ki so bili v seznamu označeni z zvezdico – glej nov seznam spodaj.

1. RAZRED
naziv predmet
M. Blažič et al.: SVET IZ BESED 4, berilo, založba ROKUS-KLETT, EAN: 9789612097080 Slovenščina  UČB. SKLAD
M. Kocjan – Barle, K. Briški, M. Miklavčič: ZNANKA ALI UGANKA 4, učbenik, založba MODRIJAN, EAN: 9789612413026 Slovenščina  UČB. SKLAD
D. Krnel et al.: OD MRAVLJE DO SONCA 1, učbenik za 4. razred, založba MODRIJAN, EAN: 9789616357883 Naravoslovje in tehnika  UČB. SKLAD

1. RAZRED
naziv predmet
D. Breskvar et al.: GOSPODINJSTVO ZA PETOŠOLC(K)E, učbenik, založba I2, EAN: 9789616348508 Gospodinjstvo  UČB. SKLAD
A. Pesek: GLASBA 5,  učbenik, založba MKZ, EAN: 9789610100041 Glasbena umetnost              UČB. SKLAD

OBVESTILO

Z 21. 6. 2016 bomo pričeli z gradbenimi deli, in sicer PREUREDITEV OBSTOJEČIH PROSTOROV Z DOZIDAVO V KNJIŽNICO, predvidoma bodo dela zaključena do pričetka naslednjega šolskega leta.

V tem času ne bo možen prehod na šolsko igrišče pri »hišniških vratih«, dostop do igrišča bo možen le s strani šolskega parkirišča.

Hvala za razumevanje,

Vodstvo šole

ZBIRALNA AKCIJA ŠOLSKIH POTREBŠČIN

Zbiralna akcija šolskih potrebščin je bila deležna velikega odziva, saj smo uspeli zbrati veliko kolesarskih čelad, šolskih torb, zvezkov, puščic, risalnih blokov, nekaj učbenikov in zemljevidov, ter barvice, voščenke, flomastre, krede, radirke, svinčnike, nalivna peresa, kemične svinčnike, lepila, ravnila, škarje in šilčke.

Vsem, ki ste sodelovali, se najlepše zahvaljujemo!

Nina Koder