OBVESTILO

Spoštovani starši!

V petek, 28. 8. 2020,  je MIZŠ v pozno popoldanskih urah poslalo okrožnico s priporočili NIJZ, ki predvideva nošenje mask za vse učence v skupnih prostorih šole.

Gre za obdobje od ponedeljka, 31. 8. 2020, do nedelje, 6. 9. 2020.

V vednost vam posredujemo priporočila in okrožnico, odločitev in odgovornost pa prepuščamo vam. Učitelji bomo na priporočila NJIZ opozorili vse otroke, ki maske ne bodo imeli, ne bomo pa jim prepovedali vstopa v šolo.

Naj poudarim, da bodo učenci po priporočilih nosili masko le ob vstopu in v skupnih prostorih, s čimer bodo zaščitili sebe, svoje sošolce in učitelje, hkrati pa tudi vas, starše in svoje stare starše.

Okrožnico in priporočila si lahko preberete na spodnji povezavi:

10800_Priporočila za uporabo mask v VIZ za učence od 6 let dalje

 Emir Jušič, ravnatelj

Dostopnost