NUJNO VARSTVO OTROK

Spoštovani starši!

Za otroke, katerih oba starša opravljata delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji …), bo organizirano nujno varstvo otrok.

Nujno varstvo učencev se izkazuje s pisno izjavo delodajalca, pri kateremu so starši zaposleni (izjavo pridobita starša). Edini pogoj, da se lahko učenec vključi v nujno varstvo je, da je zdrav, in da ne kaže znakov bolezni.

Če starši izpolnjujete pogoje (gl. okrožnico ministrstva), lahko svojega otroka prijavite na oba e-naslova: tamara.gnilsek@guest.arnes.si in emir.jusic@guest.arnes.si, in sicer vsaj 24 ur pred potrebo po varstvu. Prijavi priložite izjavo oz. potrdilo, ki izkazuje upravičenost. Prosimo, da poleg datuma navedete tudi čas prihoda in odhoda vašega otroka.

Okrožnica : Epidemija-koronavirusa-v-Republiki-Sloveniji-polozaj-sol-in-zavodov-od-16.-3.-2020-dalje

Emir Jušič, ravnatelj

Dostopnost